Sekuestrohet arma e fuqishme luftarake në Vlorë

Eshte sekuestruar një armë zjarri snajper, një sasi municioni luftarak, dhjetëra doza me lëndë narkotike kanabis dhe një palë dylbi optike.

Ndërkohë nga policia e Vlorës është arrestuar poseduesi i tyre.