“S’kanë më shumë stres se unë” – Baton Haxhiu mbron qeverinë Rama kundër kontrollorëve

Pjesë nga biseda:

Baton Haxhiu: Kush jeni ju more, kush jeni ju që ndaloni njerëzit të fluturojnë more? Kush jeni ju? Kush jeni ju të vendosni këtë, është sikur dogana të mbetet pa doganierë pa policë

Artan Hoxha: Grevë ndoshta bëjnë edhe policët

Baton Haxhiu: Grevë le të bëjnë po jo të lënë vendin e punës

Artan Hoxha: Tha që nga qershori nuk ua ka fishkëllyer njeri.

Grevë le të bëjnë more

Artan Hoxha: Por ti nuk e di se ata bëjnë një punë që kanë një stress që ne nuk na e merr mendja

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Baton Haxhiu: Çfarë stresi kanë ata more

Artan Hoxha: Si çfarë stresi

Baton Haxhiu: Kanë stres më shumë se unë ata kështu?

Artan Hoxha: Po çfarë stresi ke ti more? Ata një gabim të bëjnë përfundojnë në burg dhe nuk dalin më për gjithë jetën. Kanë një vit, plasin një ditë.

Baton Haxhiu: Çfarë do plasi more? Çfarë do plasi me 2 mijë euro rrogë

Artan Hoxha: Si nuk plas or ti, se njerëz janë

(f.m/dosja.al)

7
SHARES
Previous article
Humbi kontrollin e mjetit, 21-vjeçari përplas disa makina, transportohet në spital së bashku me pasagjeren
Shto Koment
Emri Juaj*
E-Mail*
Komenti Juaj*

POSTIME TË NGJASHME

Kaçifas kreu vetëvrasje? Vangjel Dule flet për vdekjen e ekstremistit grek: RENEA e…
Politike

Vrasja e Kacifas/ Prokuroria greke do të ngrejë procedime penale, çfarë do të kërkojë nga…
Aktualitet

“Ushtroni presion”, familja e Kacifas letër kryeministrit grek: Të zbardhet e vërteta e…
Rajoni

Vrasja e Kaçifas, Rama nuk ‘kursehet’: Çmenduri ekstremiste, një njeri me armë është i…
Politike
LAJMET E FUNDIT

Ishte gruaja më e votuar në historinë e Kosovës! Kush është Vjosa Osmani, nëna e dy…
Politike

‘Pronari’ i kokainës që i mori jetën Jak Prengës, kush është vlonjati Gramoz Rexhepi,…
Aktualitet

PROFIL/ Kush është Behar Bajri, mafiozi ‘tërheqës’ që vrau pa mëshirë në gjumë gruan e…
Aktualitet

FOTOT/ Tradhtoi të dashurën për “një natë të egër me Rita Orën”, rrëfehet modelja!…
Showbiz

FOTO/Mamaja e Zaniolos tregon format mahnitëse, tifozi i Juventusit nuk i reziston dot:…
Sport

Rama dhe Veliaj inspektojnë 2 shkollat e reja në Tiranë, kreu i Bashkisë: Klasa në…
Politike

Po krasiste rrushin, 80-vjeçari nga Gjirokastra bie nga katër metra lartësi, me kafkë të…
Aktualitet

Covid-19 godet ekonominë e Austrisë/ Borxhi i shtetit për 2020 mund të arrijë në 80%,…
Bota