FOTO| Arjola Demiri: Me mua në pushtet bëni seks dhe qejf

TIRANË- Aktorja Arjola Demiri, mbrëmjen e djeshme, ka folur në lidhje me përfshirjen e saj në politikë.

E ftuar në Abcnews, Dmiri ka thënë se njerëzit duhet ta votojnë Partinë Socialiste, pasi nëse do të jetë kjo forcë politike në pushtet njerëzit do të bëjnë vetëm qejf, seks.