Bogdani, Sadiku, Agolli dhe Foto Strakosha videotelefonatë me Lulzim Bashën

Në vitin 2017, pak para zgjedhjeve të 25 Qershorit, sulmuesi i Kombëtares Armando Sadiku doli hapur pro Partisë Socialiste dhe kryeministrit Edi Rama, duke i dedikuar këtij të fundit edhe dy golat e shënuar në fitoren ndaj Izraelit.

Por pas 4 vjetësh, futbollisti elbasanlli, që luan në Bolivi, duket se ka ndryshuar mendim.

Ai, së bashku me Ansi Agollin, Erjon Bogdanin Foto Strakoshën dhe Kastriot Tushën ka biseduar pasditen e sotme me kryetarin e PD-së Lulzim Basha, i cili e ka shpërndarë edhe në Instagramin e tij.

Ju falenderoj për mbështetjen Ansi Agolli, Erjon Bogdani, Armando Sadiku, Kastriot Tusha dhe Foto Strakosha“, shkruan Basha mbi story-n e tij