Aurela ndan me publikun foton me vajzat pas fjalimit të Lulzim Bashës

Një nga momentet më të veçanta të hapjes së fushatës së Partisë Demokratike këtë mbrëmje, ishte çasti kur familja e kryetarit Lulzim Basha u ngjit në skenë fill pas përfundimit të fjalimit.

Një moment që ekzaktoi edhe të pranishmit, dhe një shembull i asaj se çfarë do të jetë Shqipëria nesër.Ky moment është përcjellë në profilin e saj në facebook edhe nga bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Aurela Basha.