VIDEO: Policia dhunon të riun për maskën në mes të Tiranës, revoltohen qytetarët

Një video që po qarkullon orët e fundit në median sociale tregon policinë teksa ushtron dhunë ndaj një të riu vetëm pse nuk kishte maskën.Ngjarja ka ndodhur pranë Biblotekës Kombëtare ku disa policë dhunojnë të riun dhe e shoqërojnë me forcë për në makinën e tyre.