Nuk fshihen më| Rama përdor sërisht Topallin kundër Bashës dhe PD! Ajo del në punë

Kryeministri Rama ka vendosur të përdorë serish sot, përmes një videoje të publikuar në instagram, jozefina Topallin kundër kryetarit të PD-së Basha. Në një video të botuar në instagramin e tij, kreu i qeverisë, ka vënë përballë deklaratave të Bashës në emisionin “Opinion”, ku ai nguroi të përmendë me emër oligarkët, kritika e Jozefina Topalli, e cila shprehet se Basha është i njësuar me ta, jeton në vilat e tyre.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i Jozefina Topalli e cila i ka kthyer përgjigje Edi Ramës, ku përsëri shan më shumë kryeopozitarin/Lapsi.al