Me këngë labe, Aurela Basha uron babain për ditëlindje, poston foto nga fëmijëria

Bashkëshortja e kreut të PD-së Aurela Basha, është shumë aktive në rrjetet sociale, prej disa kohësh. Ditën e sotme, ajo ka uruar të atin për ditëlindje në një mënyrë të veçantë.

Aurela ka postuar në Instastory një foto, ku shfaqen së bashku nga fëmijëria dhe e ka shoqëruar me këngën labe “Balluket e ballit moj”. Ajo ka treguar dhe një foto nga fëmijëria e saj ku shihet shumë e vogël dhe me flokët bishtaleca.