Aksident në aksin Milot-Rrëshen, dyshohet për 4 viktima

Një aksident me pasoja tragjike është shënuar pasditen e kësaj të enjteje në aksin Milot-Rrëshen.

Nga përplasja e rëndë e mjeteve në këtë segment rrugor, dyshohet se kanë humbur jetën 4 persona. Shkaqet e aksidentit nuk janë ende të qarta.

Ndërkohë, grupi hetimor dhe Shërbimi Zjarrfikës ndodhen në vendngjarje.