VIDEO| ‘Të rinjtë po ikin, për shkak të Ramës’, Basha: Është koha ta largojmë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e nis ditën e sotme me një video-mesazh të fortë kundër kryeministrit Edi Rama

“Për shkak të Ramës, të rinjtë tanë po largohen nga Shqipëria. Është koha ta largojmë Ramën dhe t’u rikthejmë shqiptarëve shpresën!”, shkruan Basha në postimin që shoqëron Videon.