VIDEO| Emrat e dy personave që u kapën me 29 kallëpe tritoli në Durrës

Mediat ka zbardhur emrat e dy personave që ranë në pranga pasi u kapën me 29 kallëpe me lëndë eksplozive me peshë 18 kg dhe 15 kapsolla detonatore.

Mësohet se ata janë Bajram Nezir Bajraktari, 42 vjeç dhe Shkumbin Shefqet Todaj, 31 vjeç, të dy banues në Kukës.