Olti Curri ironi me Vipat: Keni shpenzuar shumë para për të bërë buzët, mos mbani maska…

Analisti i njohur Olti Curri, është pjesë e jurisë në rubrikën “Maskat” në “E Diell”.

Teksa moderatorja Megi Pojani po përshkruante situatën e krijuar si pasojë e vendosjes së maskave me detyrim, duke bërë një paralele me emrin e rubrikës, Olti bëri një deklaratë “thumbuese”.

Ai i bëri thirrje personazheve të show-bizit që kanë kryer ndërhyrje në buzë, që të mos mbajnë maska. Duke shtuar se ato kanë shpenzuar tepër para për “bërjen e buzëve” dhe gjobën e vendosur për mos mbajtjen e maskave e përballojnë shumë mirë.

“Po femrat e show-bizt kanë bërë shumë para buzët, çfarë i kushton të paguajnë gjobën 30 mijë lekë dhe të ekspozojnë buzët e bëra”, tha Olti.