Gaz Bardhi publikon një video dhe ka një pyetje për Edi Ramën: Kush i mori 75 milion euro?

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi publikoi një video dhe ka një pyetje për Edi Ramën: Kush i mori 75 milion eurp?

Pas cdo klithme, pas cdo shantazhi fshihet vetem frika per perballjen me drejtesine! Kush jane pronaret e inceneratoreve? Nje pyetje qe e sfidoj Edi Ramen te pergjigjet. Njerezit kane te drejte te dine, kush i ka marre 75 milione euro.