FOTO: Rama del i ngrysur në fytyrë pas mbledhjes së koordinatorëve të PS

Janë publikuar fotot pas mbledhjes së socialistëve në selinë e PS-së në takimin e përjavshëm me kryeministrin Edi Rama,
Pas tij më dosje nëpër duar kanë dalë Lindita Nikolla, Erion Veliaj, Safet Gjici dhe Erion Braçe. Teksa Braçe i ndiqte nga pas, Veliaj dhe Gjici ishin të përfshirë në një bisedë intensive, ndoshta për pritshmëritë nga zgjedhjet.