Princ Leka do bëhet baba për herë të parë, Elia Zaharia fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Elia eshte fotografuar me barkun e rrumbullakosur nga paparaci i “Panorama plus” teksa bashke me princin ishin duke ecur në këmbë në rrugët e Tiranës.

Elia shfaqet e veshur me fustan të lirshëm dhe shapka. Leka duket se e shoqëron bashkëshorten e tij gjithmonë duke u përkujdesur për atë dhe bebushin që pritet të vijë në jetë.

Kujtojmë se Elia dhe Princ Leka janë martuar në vitin 2016. 4 vite më pas familja e tyre po zgjerohet