FOTO| I ndaluri iu ikën policëve nga drejtoria, e kap oficeri i ushtrisë

Një person ka tentuar të arratiset nga ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës.

Mësohet se personi ka tentuar të largohet duke marrë rrugën “Myslym Shyri” dhe policët I janë vënë prapa.

Mësohet se ndalimi I tij është bërë nga një oficer i ushtrisë në këtë rrugë.