3 të rinj nga Durrësi prangosen në Elbasan, policia iu vu pas makinës së tyre.

Tre te rinj nga Durresit jane prangosur ne Elbasan, pas nje aksioni policore te koduar “Stëbleva”.POLICIA-ELBASAN-600×450

Policia njofton se operacioni eshte bere nga Sektori për Hetimin e Narkotikëve në DVP Elbasan, në bashkëpunim me shërbimet e Policisë Librazhd.
Ne pranga u vune shtetasit A.B., 31 vjeç, Sh.H., 31 vjeç dhe A.P., 31 vjeç, të tre banues në Durrës, nderkohe qe ne makinen me te cilen udhetonin u sekuestrua kanabis.