Emrat e Nënë e bijë gjenden të pajeta në banesë në Tiranë

Ndërsa nënë e bijë, përkatësisht 56 dhe 30 vjeç në zonën e Kombinatit në Tiranë u gjetën të pajeta bredna banesës së tyre, mësohet se rëndë në spital është edhe vajza tjetër e familjes.

Zhaneta Josifi dhe Anisa Josifi janë gjetur të pajeta. Ndersa vajza që është gjallë por në gjendje të rënduar shëndetësore në spital quhet Blerta Josifi.

Dyshimet e para janë për një vetflijim, ndërsa policia ka nisur hetimet.