Sherr mes të rinjve në Tiranë, të plagosur dy vëllezer

Një përleshje me mjete të ftohta ka ndodhur mes disa të rinjve në Tiranë, ku dy persona janë plagosur janë dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Ngjarja në Saukun e Vjetër të Tiranës ka u plagosen dy vëllezër binjakë.

Vëllezërit E.S, dhe I.S, 32 vjeç ishin duke qarkulluar me makinë kur janë konfliktuar me dy persona të tjerë.

32- vjeçarët ngelën të plagosur kurse dy të tjerët u larguan teksa Policia po vijon punën për kapjen e tyre.