“S’ndahesh dot nga zemrat tona”| mesazhi i djalit të trajnerit të boksit

Renato Kurti, djali i ish- kampionit të boksit dhe trajnerit Skënder Kurti, ka shkruajtur disa fjalë të ndjera për babain e tij, i cili u nda nga jeta pasi humbi luftën me COVID-19.

“Qofsh i xhenetit shoku im me i ngusht , baba im

Zoti të mirët i merr për vete, paç dheun e lehtë bab me ty ka vdek edhe gjysma ime sot

S’ndahesh dot nga zemrat tona

Do jetosh me mua në krah në shpirtin tim derisa të bashkohemi”, shkruan Renato, duke publikuar edhe një foto me babain e tij.