VIDEO| Njeriu i Veliajt përqafon gazetaren për të shpëtuar shefin nga pyetjet

Diten e djeshme sapo kryetari i bashkise mbaroi ahengun e 100 vjetorit te Tiranes, gazetarja e Ora News, Sonila Musaj e ka pritur per t’i marre nje pergjigje qe e presim prej kohesh. Pyetja eshte e thjeshte. Pertej fasades se instagramit te Erion Veliajt, cfare po funksionon ne kete qytet?
Pas heshtjes, lajmetareve, shantazheve dhe kercenimeve dje ishte surpriza e rradhes. Erion Veliaj dhe stafi i tij, zgjedhin qe per te penguar gazetaret te bejne punen e vet, t’i perqafojne.