Arrestohet me 60 kilogramë hashash çokollatë vëllai i shefit të policisë

Policia ka bërë të mundur arrestimin e katër personave ku u është kapur plot 60 kilogramë drogë e llojit hashash çokollatë.

Të arrestuarit janë Sh.M, E.R, D.M dhe P.A i cili burime për Top Channel bëjnë me dije se është vëllai i një shefi policie.

Burimet bëjnë me dije se janë kapur në flagrancë