“Nuk njihte Kadarenë” Humoristi i njohur ndahet nga e dashura: Nuk është jeta…

I ftuar së fundmi në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ ishte aktori i njohur i humorit, Ledio Lako. Ai ka treguar detaje për jetën e tij private duke zbuluar si është ndarë nga ish e dashura.

Ledio ka rrëfyer se ai e kishte pyetur vajzën në fjalë për autorë të letërsisë Shqiptare, për Ismail Kadarenë, mirëpo ajo nuk e kishte njohur.

Kjo ishte bërë shkas që aktori t’i jepte fund marrëdhënies mes tyre, pasi sic shprehet ai, njeriu duhet edhe të dijë dicka nga jeta, jo vetëm nga marrëdhëniet seksuale.

“Doli Ismail Kadare në televizor dhe e pyeta se kush është, më tha nuk e njoh. Pastaj e çova në radio, dinte të gjitha këngët përmendësh edhe thashë ku po shkon kjo botë. Nuk është vetëm marrëdhënie seksuale jeta, edhe do flasësh diçka”, ka treguar ai.

Lexo edhe planet e Ledios për martesë, dhe ”presionin” e mamasë së tij: