I përmendi çorapet e grisura, reago Rezart Veleshnja për debatin e Ermalit me Besin

Disa ditë më parë Bes Kallaku bëri një deklaratë në një emision se Ermal Mamaqi bën biznes me filmin ndërsa ai bën komedi. Për këtë koment ka reaguar edhe Ermali i cili shprehet se i vjen keq që ka parë këtë koment nga Besi.

Në një intervistë nga “ThumbON” në RTV Ora, i pyetur nëse është zënë me Ermalin pas asaj deklarate, Besi shprehet se nuk është e vërtetë dhe mileti këtë punë ka, të flasë kot.

Ndërsa në postimin e Ermalit, ka komentuar edhe aktori Rezart Veleshnja i cili ka qenë i pranishëm në studio kur Besi bëri atë deklaratë për Ermalin. Madje ai u kap me Besin gjatë gjithë emisionit, ku ky i fundit i përmendi çorapet e grisura.

“Gjithsecili ka konceptin edhe arsyetimin e vet, mesa duket Besit s’i ka ecur filmi mire edhe ka fillu me u marr me njerzit. Megjithate un kam hallin tim o Bes, ku mi pe corapet e grisura jam kurioz? Mesa duket te paska marre malli per femijerine, shkruan Rezarti.