E BUKUR| Milani solidarizohet, mesazh për Shqipërinë

Skuadra e Milanit, nëpërmjet një postimi në Twitter, është solidarizuar me tragjedinë që ka prekur Shqipërinë.

Në postimin e klubit kuqezi shkruhet: “Në këtë moment tragjik, mendimet tona shkojnë me vëllezërit dhe motrat tona në Shqipëri që janë goditur nga një tërmet katastrofik. Qëndroni të fortë”.