Pa patentë dhe me kanabis në makinë, pranga të riut

Specialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, arrestuan në flagrancë një 24 vjeçar.

Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.D., 24 vjeç, banues në Lushnje.

Arrestim i 24 vjeçarit u bë pasi është kapur nga shërbimet e policisë duke drejtuar automjetin tip “Toyota” i pa pajisur me leje drejtimi, si dhe gjatë kontrollit në mjet i janë gjetur 2 doza me lëndë narkotike e dyshuar kokainë