Moderatori Isli Islami përlotet në mes të emisionit, Ori Nebijaj e surprizon për …

Moderatori i “Wake up”, Isli Islami feston sot 33-vjetorin e lindjes e në këtë ditë të rëndësishme, kolegia e tij, Ori Nebijaj ka vendosur ta surprizojë live në emision.

Gjatë transmetimit të “Wake up”, Ori e ka uruar Islin duke treguar në ekran foto të tij. Në fund moderatori u përlot kur në ekran iu shfaq e ëma.

“Isli edhe 100 të uroj gjithë të mirat e botës dhe të dua shumë. Më ka marrë malli shumë, Zoti të bekoftë bir”, tha e ëma e Islit.

Moderatori nuk i mbajti dot lotët në këto momente emocionuese dhe u shpreh: “Isha betuar që nuk do qaja më në televizion”.