Pas Brukselit, Basha takim 35 minuta me Metën

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një takim urgjent me presidentin e vendit, Ilir Metën.

Takimi, i cili zgjati për rreth 35 minuta, u zhvillua në ambientet e Presidencës dhe se gjatë tij u diskutua lidhur me situatën politike në vend.