VIDEO| Gjendje skandaloze në Pediatrinë e Tiranës: Në urgjencë prindërit po pyesin: “as termometer s’keni”?

Nje video sa nje mije fjale!

“As termometer nuk keni?” Kjo eshte pyetja e nje prindi te deshperuar, femija e te cikit eshte semure, por spitali nuk eshte i afte te perballoje dot nje fluks normal ne pediatri.

Video dhe fotot qe provojme rradhen, ku 100 femije presin te vizitohen ne kushte jo normale, rrezojne propaganden e Edi Rames, i cili po sorollatet neper spitale, i ndjekur vetem nga ERTV-ja e tij personale, ndersa mediat nuk lejohen te verifikojne asgje.