Aksident në rrugën Tiranë-Durrës, përmbyset sërish një makinë tjetër…!

Një makinë “Suzuki ” është përmbysur në Maminas por fatmirësisht pa pasoja për drejtuesin.
Shkak për këtë mendohet të ketë qenë dalja nga kontrolli dhe përplasja me trafik-ndarësen gjë që ka sjellë dhe përmbysjen automjetit.