Claudia Schiffer pozon e gjitha zhveshur në moshën 49-vjeçare

Kanë kaluar 25 vite nga dalja e saj e parë në kopertinën e revistës “Vogue Italia” dhe Claudia Schiffer, kthehet më e nxehtë se kurrë.

Ajo pozon e gjitha e zhveshur, majë takave gozhdë, ndonëse është 49 vjeçe.

Ndërkohë për të mbuluar hiret ajo mban përpara një çantë dhe një palë këpucë.

Pavarësisht viteve që mban mbi supe, trupi i saj është i admirueshëm dhe koha duket sikur ka ndalur në vend.

Super modelja gjermane, ndër më të famshmet e të gjitha kohërave, është nënë e tre fëmijëve.