Zbulohet axhenda politike e Bashës për nesër

Shefi i opozitës Lulzim Basha do të jetë nesër në Bulqizë ora 20.00 për një takim me strukturat e PD dhe qytetarë për të biseduar rreth aksionit të opozitës dhe zgjidhjen për daljen nga kriza që i ka zënë derën vendit, raporton faktor.al