Emi Canaj: E vërteta e FOTOS në katin e 14 të hotelit

Modelja dhe aktorja Emi Canaj ka komentuar foton me të brendshme që bëri bujë para disa muajsh. E ftuar në “Thumb”, modelja e pranoi se ajo ishte modelja që pozoi me të brendshme te “Plaza”.

Canaj shpjegoi se ajo ishte aty për një set fotografik dhe për gjëra profesionale, pavarësisht se në media u përfol se ishte e dashura e një deputeti.

“Unë kam qenë dhe po ta pohoj kështu live dhe kam qenë në katin e 14 të hotelit dhe nuk e di kush me ka kapur, por gjithsesi mirë bëri. Unë kam qenë duke xhiruar një miniklip për një intimo.

‘Po ta shikosh foton dallohet se është për një set fotografik edhe pse isha kapur nga të pasmet dhe çfarë nuk kishin thënë. E dashura e deputetit, një deputete që po bën një set fotografik”, është shprehur Emi Canaj.

Image

ImageImageImageImageImage