Video | Vangjush Dako deklaroi se nuk i kishte takuar kurrë Avdylajt/Pamjet tregojn të kundërtën…

Ish kryeministri Berisha ka ndarë me ndjekesit e tij në rrjetin social facebook një videoje që sipas tij është e festës së kreut të bashkisë së Durrësit me “Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral!”

Postimi i plotë i ish Kryeministrit Berisha:

Vangush Dako Avdyli tha se nuk kishte takuar kurrë Astrit Avdylin ndërsa këtu po feston me të dhe Avdylë e banditë të tjerë të Durrësit fitoren e krimit elektoral! Sb

Videoja që shoqëron postimin