ShowBiz | ”Je mbushur me botox, sa e shëmtuar je…”- ENCA i përgjigjet fanses në mënyrën më epike të mundshme! (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është një ndër artistet më të preferuara të shoëbizit shqiptar. Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me çdo veprimtari të saj, sidomos me postimet e shpeshta në rrjetet sociale. Enca shpesh herë qëndron në kontakt me ndjekësit e saj të cilët e pëlqejnë shumë, por shpesh herë ata e kritikojnë.

Ditën e djeshme, Enca ka vendosur t’i kthejë përgjigje të gjithëve dhe nëpërmjet një videoje u ka mbyllur gojën kritikuesve.

“Kushedi sa e shëmtuar je pa makeup”, ka shkruar Enca me ironi pranë videos ku shihet e sapo dal nga dushi, teksa në fytyrë nuk ka pikë grimi.

 

Ndërkohë një fanse i thotë:“Po ftyren e ke mbush me botox,nrm qe je e bukur po fshi syt tet shohim si del. Edhe pse kushedi ju edhe syt i mbushni me silikon”.

Enca nuk hezitoi t’i përgjigjej dhe u kthye thjesht “Me lot”.

bokat.png