E rëndë/ Punëtori bie në gropën e ashensorit bashkë me kolegët e tij…

Tre punëtorët kanë rënë në gropën e ashensorit të kantierit të një pallati në një provincë të Milanos.

Në fillim incidenti u duk i rëndë për tre punëtorët, por për fat të mirë jashtë rrezikut për jetën.

Për fat të mirë dy nga të plagosurit të moshës 40 vjeç dhe një  56 vjeçar, për fat kanë qenë të vetëdijshëm operacionit të ndërhyrjes së shpejtë.