Videoja epike e emigrantëve shqiptarë në Angli…ja si i kërkojnë Ramës të largohet…!!

Opozita nesër mban protestën e tetë kombëtare për të kërkuar largimin e kryeministrit Edi Rama dhe zgjedhje të parakohshme parlamentare.
Duket se nesër do të jetë dita vendimtare ku populli do të marrë fatet e tij. Mbështetja qytetare ndaj protestave të opozitës për hir të së vërtetës ka qenë e jashtëzakonshme.
Ndërkohë në redaksinë e “Koha Jonë” ka mbërritur kjo video e disa emigrantëve në Angli, të cilët kanë gjetur një formë shumë gazmore për t’i kërkuar kryeministrit Rama të largohet.
Për më shumë ndiqni videon: