Neritan Liçaj: Gëzuar festën engjëll…tani duhet të jesh rritur më shumë…

Aktori i njohur Neritan Liçaj ka kujtuar 17 vjeçarin Ardit Gjoklaj, i cili humbi jetën në landfillin e Bashkisë Tiranë, pak ditë pasi kryebashkiaku Veliaj ftoi të rinjtë të punësoheshin në këtë industri.

Postimi i plotë:

Gezuar festen engjell…tani duhet te jesh rritur me shume atje ne qiell…ketu ne toke ta pren fillin e rrugetimt tend natyror…le dhimbje qe nuk ka balsam qe ti sheroj te njerezit qe te deshen sa jeten e tyre…por dhe te ne qe ste njihnim….por cka eshte me e renda eshte se vrasesit e tu sot festojne perversisht..duke prekur me duart e tyre te lyera me gjakun tend te paster femije te tjere!
Kur dhe ata te nderrojne jete…shko ne ferr ku do jen dhe beju nje vizite..shikoi ne sy me ata syte e tu te bukur dhe mos u thuaj asgje…do jete hakmarrja jote…😢😢😢