KM Rama shkarkon nga detyra zv.ministren e Shëndetësisë, pa motivacion

– Këshilli i Ministrave ka votuar ditën e sotme një sërë vendimesh, mes të cilave është edhe ai për shkarkimin e zv.ministres së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ardiana Jaku.

more recommended stories

loading...