VIDEO: Ja çasti kur fëmijët goditen nga gazi lotsjellës

Momentet e terrorit ne nje kafene prane zones ku mbreme u hodh gaz kundrejt popullsise civile ! U hemuan edhe femijet , gazi arriti deri ne maternitetin “Mbreteresha Geraldine” duke heluar grate dhe foshnjat e sapolindura !

more recommended stories

loading...