Dua Lipa pozon para pasqyrës, kaq transparente nuk e keni parë (FOTO)

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në tregun ndërkombëtar.

Këngëtarja jonë është mjaft aktive në rrjetet sociale teksa sjell imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme për fansat, ndërsa së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe ku ka treguar të brendshmet para pasqyrës dhe po duket tejet provokuese.

Pranë imazheve ku i ka treguar të brendshmet, Dua ka treguar se flokët e gjata në ‘Met Gala’ nuk ishin të saj.

“Nëse flokët e mija do të ishin kështu çdo ditë, nuk do të dija kisha ditur si të veproja. Flokët e shkurtra më bëjnë të ndihem më rehat”, ishin fjalët e saj pranë postimit.