FOTO: Breshëri zbardh Tiranën, dëmton pemët e të mbjellat

Një breshër I rrëmbyeshëm ka përfshirë për disa minuta Tiranën.
Në rrjetet sociale thuajse të gjithë përdoruesit nga kryeqytetit kanë publikuar videot dhe fotot nga dukuria


more recommended stories

loading...