Gjendet i vrarë me armë zjarri një person. Viktima me plagë në kokë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e kësaj të diele në bashkinë e Vaut të Dejës, ku person është gjetur i vrarë me armë zjarri, sipas “News24”.

Ngjarja është regjistruar në fshatin Shkjezë, ku viktima, 38-vjeçari Gjin Ndoji, është gjetur i pajetë në rrugë, me një plagë në kokë.

Por, 30 vjeçari bëhet me dije se kishte dy identitete, pasi ai e ka ndërruar mbiemrin dhe njihej si Gjin Borici.

Viktima është qëlluar me armë zjarri në kokë, dhe më pas ka ndërruar jetë.

Pranë trupit të pajetë, viktimkës i është gjetur edhe makina tip BMW, me të cilin po udhëtonte