Policia gjen vajzën 14 vjeçare që kishte ikur prej 3 ditësh nga shtëpia. Ishte në Fush Krujë

14- vjeçarja që prej tre ditësh rezultonte e zhdukur është gjetur në Fushë Krujë mbrëmjen e sotme. E mitura, që u denoncua dhe kërkohej dëshpërimisht nga familjarët, është kapur në një banesë në Fushë Krujë.

Ajo tashmë po kthehet nga forcat e policisë në shtëpinë e saj