VIDEO| Berisha denoncon: “Narkoflota sjell fidanët dhe merr drogën në Kukës”

Edhe pse vendi është ende i mbyllur, sërish nuk kanë munguar avionët e vegjël mbi qiellin e Shqipërisë.

Një prej këtyre rasteve e publikon edhe ish kryeministri Sali Berisha, i cili lëshon edhe disa akuza të forta.

Sipas tij, pamjet tregojnë një avion droge, i cili sjell fidanët e kanabisit në Kukës e më pas ngrihet bashkë me lëndën narkotike.

“Narkoflota sjell fidanët dhe merr drogën në Kukës”, shkruan ish-kryeministri Berisha mbi video.